Animace nás baví!

Už víc jak 5 let pro naše klienty vytváříme animovaná videa, která pomáhají jednoduše a poutavě představit jejich produkt či službu zákazníkům.

Proč se vyplatí mít na webu animované video?

Budete vidět

You Tube se 4 miliardami zhlédnutých videí denně je v současnosti považován za 2.největší vyhledávač hned po Googlu. 70% všech vyhledávaných výsledků na Googlu jsou právě videa.

Zvýšení konverzí

Video formát dokáže zvýšit CTR až o 96%, o 80% zvyšuje konverze v případě, že umístíte video na landing page. Video dokáže zvýšit pravděpodobnost zakoupení produktu o 35%

Posílení značky

Video obsah umožňuje zákazníkům lépe se ztotožnit s Vaší nabídkou a rapidněji atakovat jejich smyslové vnímání. Snadněji se tak zvyšuje touha vlastnit Váš produkt.

2D animace

Zpracujeme pro Vás na základě briefu kvalitní scénář a následně detailní storyboard. Po jeho schválení Vás pozveme do našeho nahrávacího studia, kde s vybraným speakerem nahrajeme voiceover. Souběžně s tím už probíhá tvorba ilustrací nebo podkladů podle Vámi zvolené animační techniky a následně samotná animace. Nakonec doplníme hudbu a zvukové efekty a budeme vám prezentovat první verzi Vašeho videa. Všechny fáze výroby s Vámi budeme průběžně konzultovat a zapracovávat Vaše připomínky, takže po případných drobných úpravách máte hotové animované video přesně podle svých představ!

3D animace

Zpracujeme pro Vás na základě briefu kvalitní scénář a následně detailní storyboard. Po jeho schválení Vás pozveme do našeho nahrávacího studia, kde s vybraným speakerem nahrajeme voiceover. Souběžně s tím už probíhá tvorba výtvarného 2D návrhu nebo podkladů podle Vámi zvolené animační techniky. Pak následuje modelování postav a prostředí, příprava animačních rigů a samotná animace. Nakonec doplníme hudbu a zvukové efekty a budeme vám prezentovat první verzi Vašeho videa. Všechny fáze výroby s Vámi budeme průběžně konzultovat a zapracovávat Vaše připomínky, takže po případných drobných úpravách máte hotové animované video přesně podle svých představ!

Chcete animované video? Napište nám!