Vytvořili jsme přes 2000 výukových videí pro aplikaci Accent Artisan

Nenatáčíme videa pouze pro internet a televizi,

ale vytváříme i videoobsah pro mobilní aplikace a technologické projekty. Pro aplikaci na výuku anglického přízvuku Accent Artisan jsme vytvořili 1950 krátkých výukových klipů a přes 50 animovaných sekvencí, na kterých je aplikace postavena.

Natáčení probíhalo několik dní ve filmovém ateliéru v Praze. Nejnáročnější bylo na projektu zejména množství výsledných videí i zpracovávaných dat. Natáčeli jsme na filmovou kameru v rozlišení 4K a protože se v aplikaci pro zlepšení výuky využívá zpomalení času, pracovali jsme s velkým datovým tokem a vysokým množstvím snímků za vteřinu tak, aby výsledek byl co nejkvalitnější.

Aplikace pak dále využívá sérii 3D animací, které znázorňují práci jazyka a dalších vnitřních částí hlasového ústrojí během vyslovování jednotlivých hlásek nebo slov. Pro tyto animace jsme vytvořili funkční anatomický model lidské hlavy ve 3D tak, aby zapadl do vizuálního stylu aplikace a rozanimovali ve 3D softwaru pohyby jednotlivých součástí hlasového ústrojí pro každou vyslovenou hlásku. Veškeré postprodukční práce včetně těch zvukových probíhaly v našem studiu.

Stránky aplikace najdete zde: http://accentartisan.com
Aplikaci můžete stáhnout zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.accentartisan.ap

Chcete rovněž pro Vaši aplikaci vytvořit videoobsah? Nebo probrat strategii videokomunikace? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme!