Co všechno děláme:

Filmová produkce

Vyrábíme reklamní spoty a videa pro internet a televizi. Zajišťujeme kompletní produkční servis zahraničním filmovým štábům v České republice.

Tvorba animací

Vytváříme 2D a 3D animované reklamní spoty, televizní sponzorské vzkazy a explainer animace. V tvorbě explainer animací patříme mezi průkopníky oboru v České republice.

Nahrávací studio

Nahráváme voiceovery pro reklamní
a rozhlasové spoty ve vlastním studiu. Máme rozsáhlý online casting hlasů mnoha světových jazyků.

Komplexní audiovizuální komunikace na klíč
pro Vaši značku

Vychutnejte si výběr toho nejlepšího, co jsme za poslední dobu vytvořili:

Showreel PR Film.cz

Proč se vyplatí mít na webu vlastní video?

Video je nejefektivnější a nejatraktivnější formou komunikace se zákazníky, zaměstnanci a veřejností. Naším posláním je pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů a prezentovat se v nejlepším světle.

Video je budoucnost internetu.

Vlastní video Vám přinese:

Budete vidět

You Tube se 4 miliardami zhlédnutých videí denně je v současnosti považován za 2.největší vyhledávač hned po Googlu. 70% všech vyhledávaných výsledků na Googlu jsou právě videa.

Zvýšení konverzí

Video formát dokáže zvýšit CTR až o 96%, o 80% zvyšuje konverze v případě, že umístíte video na landing page. Video dokáže zvýšit pravděpodobnost zakoupení produktu o 35%

Posílení značky

Video obsah umožňuje zákazníkům lépe se ztotožnit s Vaším produktem a lépe působí na jejich smysly. Snadněji tak vyvolává touhu vlastnit Váš produkt.

Chcete se nás na cokoli zeptat?